SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Günümüzde sosyal ağların popülerliğini arttırması ile reklamcılık, geleneksel mecralardan dijital mecralara kayma eğilimi göstermiştir. Geleneksel reklamcılık anlayışında (Radyo, Televizyon, Billboard' lar ve basılı tanıtım ürünleri gibi..) geri dönüş istatistikleri belirlenemezken, dijital mecralarda (sosyal medya - ağlar) marka ve ürününüzün kampanya sürecini ve geriş dönüşleri bizzat kendiniz yönetebiliyorsunuz. Kurumsal web siteniz ile çok fazla hedef müşteri kitlesi yönetemez iken sosyal medya üzerinde on binleri rahatça yönetip, marka ve ürününüze yönelik büyük bir ilgi ve adım yaratabiliyorsunuz. Sosyal Medya' ya hakim olan ekibimiz şimdiye kadar kendi kişisel bloglarında firmalara sosyal medya' yı ve kullanımını anlattı

Sosyal Medya reklam kampanyaları düzenlemede en büyük neden hedef kitlenin bir kaç platformda toplanması ve bu sayının gerçekten çok fazla olmasındandır. internet reklam merkezi, marka ve ürününüze ait tüm sosyal medya reklam faaliyetinizi planlayıp, stratejileri hazırlayıp, faaliyet için plan dahilinde gerekli olacak doneleri (micro web site, web uygulamaları gibi..) kurup, sizin tüm dijital reklam kampanyanızı yönetebilecek yetkinliktedir. Çok uluslu markaların uluslarası reklam kampanyaları için londra da reklam, dijital reklamcılık ve halkla ilişkiler üzerine hizmet veren partner firmalarımız reklam sürecine dahil olmaktadır.

Sosyal Medya üzerinde reklam kampanyası hazırlamayı düşünüyorsanız mutlaka bize ulaşarak teklif isteyiniz. Bu süreçte tüm firmalar için maliyet önemli bir konu olmaktadır. internet reklam merkezi tanıtım ve kampanyanızı en etkin bir şekilde ve daha az maliyetlere gerçekleştirmektedir. teklif için bizi arayın..

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER