KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL KİMLİK

KURUMSAL BAKIM ANLAŞMALARI

Ticari ve kurumsal firmalar, bilgisayarlardan oluşan sorunlar çalışanlarının hem zaman kaybına hem de ticari zarara uğratmaktadır. Bu sorunun en doğru çözümü sorunların önceden önüne geçebilmek ve buna uygun çözümler sunmaktır. Kalitelipanelci Bilişim size en uygun çözümleri en uygun maliyette sunmaktadır. En ekonomik ve doğru yolu kurumsal bakım anlaşması'ından geçer.

Kurumsal Bakım Anlaşması Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaların içeriklerine bağlı olarak günün her saatinde, haftanın belirlenmiş günlerinden biri veya bir kaçında, ayın belirli bir haftasının belirli günlerinde veya ayın belirli haftalarının belirli günlerinde periyodik olarak ziyaretlerle hem yerinde hem de teknik serviste Sunucu ve Sistemleri, Bilgisayar, Notebook ve Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, müdahalelerde bulunup, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması, sürekli bakım yapılması ve önleyici tedbirlerin alınmasını kapsar.

Kimler Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır?

İşletmesinde Bilgisayar, Notebook, Network ve USB Yazıcı, Plotter ve Baskı Üniteleri, Tarayıcı ve diğer tüm Çevre Birimlerinin sayısı 5 ve üzerinde olan, bu sistemlerinden herhangi birinde sorun yaşandığında hızlıca çözüme gereksinim duyan tüm ticari işletmeler Kurumsal Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

Kurumsal Bakım Anlaşması Ne Tür Hizmetleri Kapsar?

Kurumsal Bakım Anlaşması süresince kalitelipanelci Bilişim, müşterilerine yerinde planlı gün ve saatlerde olmak üzere limitsiz servis desteği kapsamında aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.
Tüm Bilgisayar, Notebook, Çevre Birimleri ve Sunucu Sistemleri için müşterilerinin istedikleri zaman aralıklarında periyodik bakım ziyareti kapsamında oluşan sorunların giderilmesi hizmetleri,
Virus, Rootkit, Spyware, Malware kontrolleri ve bakımları ile temizliği hizmetleri.
İşletim Sistemlerinin, Office Yazılımlarının, 3 ncü parti yardımcı yazılımların ve alanında uzmanı olduğu diğer tüm yazılımların sorunlarının giderilmesi,

Otomatik yapılandırmalarla yedekleme işlemlerinin yerine getirilmesi, (Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık)
Sınırsız Telefon desteği ve Uzak Masaüstü Bağlantısı desteği verilmesi,
Bilgisayar ve Notebook’ların ücretsiz olarak yazılımsal sorunlarının giderilmesi.
Bilgisayar, Notebook, Yazıcı, Monitor, Ploter ve Çevre Birimlerinin fiziksel arızalarının onarım veya parça değişimlerinin ücreti karşılığında giderilmesi,

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Maliyeti Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşması maliyeti Bilgisayar, Notebook, Yazıcı, Sunucu Sistemlerinin durumları ve kullanım amaçlarına göre değişmekte olup 100.00 TL ve üzerindedir.

Kurumsal Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir?

Kurumsal Bakım Anlaşmaları 1’er yıllık süreler halinde yapılmaktadır. Karşılıklı iki firmanın (hizmeti veren ve hizmeti alan) anlaşması ile her yıl yenilenmektedir.

Kurumsal Bakım Anlaşması Yaptırmanın Avantajları Nedir?

kalitelipanelci Bilişimin öncelikli müşterileri Kurumsal Bakım Anlaşmalı müşterileridir. kalitelipanelci Bilişimin Uzman personelleri tarafından Telefon, Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis Hizmetlerinden sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşterilerinin sorunlarını giderir.
kalitelipanelci Bilişimin Bakım Anlaşmalı müşterileri donanımlarının bozulmasından ötürü çok uzun sürelerde iş kaybına uğramazlar. Verilerinin yedekleri periyodik cetvel ile takip edilerek her zaman alınır. Teknolojik Gelişmelerden haberdar olurlar ve bunun için ise ek hiç bir ücret ödemezler. Diğer donanımsal ve yazılımsal ürünleri satın aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve indirimlerden faydalanır.

Kurumsal Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır?

Öncelikli olarak firma yetkilileri ile ön görüşme gerçekleştirilir ve talepler dinlenir. Sonrasında işletme bünyesindeki sistemin yapısı analiz edilir ve sonrasında rapor halinde gerçekleştirilebilecek hizmetler hakkında sunum verilir. Takip eden süreçte her iki firma için bağlayıcı olan sözleşme hazırlanır ve işletme yetkililerine sunulur. Hizmeti alan işletme tarafından onaylanması halinde ticari işletmenin büyüklüğüne göre 1 – 10 kişilik bir ekip, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksiklikler belirlenir, ilk yedekleme işlemi gerçekleştirilir ve ilk bakım yapılır.

Daha sonra firmanın teknik yapısı, eksiklikler, geliştirmeler ve öneriler hakkında bilgi içeren bir rapor oluşturulur ve işletme yönetimine sunulur. Bu andan itibaren resmi olarak servis hizmetleri başlar ve sistemin tüm kontrolü kalitelipanelci Bilişim tarafından devralınır.

KURUMSAL KİMLİK İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER