E TİCARET

E TİCARET

E-TİCARET

E-Ticaret, Kurumların, her ölçekte firma ve kuruluşların ürünlerini, hizmetlerini İnternet ortamından tanıtım ve pazarlamasını sağlayan, kurumunuzun kapılarını dünya pazarına açan yeni nesil bir teknoloji alternatifidir. E-Ticaret ile ekonomik rakamlarla yapacağınız yatırım sayesinde, Milyonlarla ifade edilen internet kullanıcıları sayfanıza birkaç saniyede ulaşabilir, ürün ve hizmetlerinizi İnternet üzerinden ödeme gerçekleştirerek satın alabilir. Sizde, zahmetsizce gerçekleşen bu işlemleri izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Gelişen İnternet teknolojileri, web sitelerinin artık birer internet sitesi olmaktan çok öteye geçmesine vesile oldu. Artık Web sayfaları günün 24 saati çalışan, ürünler tanıtan, pazarlayan ve satışını yapan bir şube haline geldi. Günümüzde pek çok kurum ve kuruluş, Dünyanın en geniş pazarı haline gelen İnternet Dünyasını keşfetmiş, bu alanda yatırımlar yaparak ürün ve hizmetlerini müşterilerine çok daha hızlı ve kolay yoldan sunmayı tercih etmeye başlamıştır.


Sistem Nasıl Çalışır ?

E-Ticaret sistemleri, yapısı itibariyle komplike ve güvenlik ihtiyacı hat safhada olan profesyonel sistemler üzerinde çalışır. Sayfanızı sürekli yayında tutacak, potansiyel müşterileriniz olan web sayfanıza giren ziyaretçilerin görüntüleme, üyelik, satın alma, sipariş verme, ödeme gibi işlemlerini tam ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmelidir. Zira yapısal sorunlar nedeniyle oluşacak bir hatada telafisi olmayan sonuçlar doğabilir, müşterilerinizin bilgileri, hesaplarınız ve ürün veritabanınız art niyetli kişiler tarafından kullanılabilir.

İşleyiş anatomisi ;

- Bir E-Ticaret sistemi oluşturabilmek için performansı yüksek bir sunucu sistemi temin etmeli ve bu sunucuyu tam ve eksiksiz konfigüre etmelisiniz. 

- Müşterilerinizin kayıt işlemlerini, Ürünlerinizi veritabanına kaydedecek, sipariş ve satış işlemlerini gerçekleştirecek profesyonel bir yazılım temin etmelisiniz.

- Ödemeleri tahsil edebilmeniz için bankalardan kredi kartı ödeme sistemi (Sanal Pos) temin etmeli vadesiz mevduat hesapları açmalısınız.

- Sayfalarınızın yayınında ve müşteri bilgilerinizin şifrelenmesinde SSL adı verilen bir güvenlik sertifikası temin etmeli ve sayfalarınızı şifreleyerek yayınlamalısınız.

- Sisteminizin güvenlik yaptırımlarını ve işlem kayıtlarını sürekli takip etmeli ve olası güvenlik sorunlarına karşı teknik önlemlerinizi almalısınız.


En Uygun Fiyat

Kalitelipanelci Bilişim daima en uygun fiyat ve kaliteyi sunmayı amaçlamıştır.
 
Domain Müşterilerinize Yönetim Paneli

Kalitelipanelci Bilişim'den çoklu domain kaydı yapan müşterilerimiz için alt yönetim panelleri oluşturulmuştur. Bu sayede müşterileri için de kayıt yapan kullanıcılarımız müşterilerine özel panel sağlayabiliyorlar.

E TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER